Kontakt

 

Petr Liška s.r.o.
Vlkova 2364/7
628 00  Brno-Líšeň
e-mail: doprava@liskapetr.cz
IČ: 06908501
DIČ: CZ06908501

 

Pár slov od majitele společnosti Petr Liška s.r.o., pana Petra Lišky:

 

Vážení návštěvníci stránek,

rád bych Vás seznámil se základními kameny naší firmy.

Nejdůležitější pro mě je komunikace a přístup k zákazníkovi. Pokud má zákazník nějakou představu o dopravě, ať je to stěhování či přesun na dovolenou, vyslechnu si všechny jeho požadavky, a nabídnu nejlepší varianty. Vím, že zákazníkovi jde hlavně o cenu, ale poslední dobou ocení i kvalitu.

Ruku v ruce s kvalitou musí jít taktéž přístup personálu. Ať je to oblečení řidičů, tak jejich přístup k dané věci. V tomto jsou všichni profesionálně připraveni nejen splnit všechna přání, ale taktéž řešit nečekané potíže, které na cestě mohou vzniknout. V tomto pořádáme pravidelné schůze a školení, abychom dosáhli maximální připravenosti. I řidiči jsou následně klidnější.

A v neposlední řadě přichází na scénu technika. Dlouho jsem vybíral a testoval vozy, které bych mohl nabízet. Zastavil jsem se u značky Mercedes. Jejich kvalita, servis a cena mě donutili u nich zůstat. Ovšem i nejkvalitnější vozidlo bez servisu nemůže fungovat. V tomto případě vozidla jezdí na pravidelné prohlídky a "léčbu" přímo do autorizovaných servisů. Zde je zaručena nejvyšší kvalita. K tomuto všemu přispívá fakt, že si řidiči váží vozů jako vlastních. Mají k nim citový vztah a dle toho se o ně starají. Proto u nás málokdy uvidíte, aby řidič své přidělené vozidlo chtěl dát někdy z ruky. Dokonce se stává, že ani mě jej neradi půjčují.

Ovšem i toto by pořádně nešlo, kdybych sám nevěděl, co po svých zaměstnancích vlastně mohu požadovat. Proto každý nový obchod, novou spolupráci či kontrakt, nejprve osobně vyzkouším a teprve po nějakém čase na ně nasazuji své řidiče. Proto je veliká pravděpodobnost, že se uvidíme osobně, pokud budete požadovat osobní přepravu.

Věřím, že si z našich služeb vyberete a pokud ne, neváhejte nás kontaktovat. Jsme schopni vyřešit prakticky jakýkoliv požadavek.

Mnoho úspěchů přeje
Petr Liška (majitel)