Naše Vozy

V této sekci jsou uvedena jednotlivá vozidla našeho vozového parku. Pro případné dotazy se na nás neváhejte obrátit.

 

Škoda Octavia + Škoda Citigo

Škoda Octavia Combi ve výbavě Elegence. Vůz se hodí pohodlně pro přepravu 3 (max 4) osob například na letiště či dovolenou. Její nízká spotřeba zajišťuje jednu z nejnižších cen, které můžeme nabídnout. Plus se snažíme šetřit životní prostředí prostřednictvím paliva CNG. Díky objemnému zavazadlovému prostoru si můžete s sebou vzít teoreticky cokoliv. Octavia je vybavena tažným zařízením do celkové hmotnosti 1400Kg.

Vůz Škoda Citigo se hodí pro krátké přepravy 1 až 3 osob. Díky CNG palivu a nízké spotřebě zajišťuje opět jednu z nejnižších cen.

Octavia

Mercedes Benz Vito

Nabízí 8 míst k sezení pro jednotlivé pasažéry v řazení sedadel 2-2-2-3. Všichni cestující mají tak dostatek místa s boční uličkou pro pohodlnější nastupování, vystupování či odložení si příručních zavazadel dovnitř vozidla. Do zadní části vozu je zavedena automatická klimatizace. V případě potřeby je vozidlo vybaveno tažným zařízením do hmotnosti 2500Kg.

Vito

Mercedes Benz Sprinter

Nabízí 8 míst velmi pohodlných míst k sezení, posuvné dveře a ulička usnadňují nástup. Do zadní části vozu je zavedena klimatizace i nezávislé topení. Vozidlo naskýtá velký zavazadlový prostor. V případě potřeby je vozidlo vybaveno tažným zařízením do hmotnosti 2000Kg.

Sprinter

Minibus Mercedes Sprinter

Minibus Mercedes Sprinter pro 20 osob + řidič (v případě delších tras 19 osob + 2 řidiči) v čtyřhvězdičkovém vybavení s polohovatelnými, do uličky výsuvnými sedadly, klimatizací s rozvodem nad každé sedadlo, čtecími lampičkami, nabíjecími USB porty, stropním monitorem pro přehrávání všech formátů videí. Nákladový prostor je dostatečný pro transfery na letiště či krátké dovolené. Minibus je možno využít na všechny typy akcí, od výletů až po svatby (na přání vyzdobíme). V případě většího počtu zavazadel disponuje minibus tažným zařízením až do hmotnosti 2.000kg .

Vozový park

MidiBus Isuzu Novo Lux

Midibus Isuzu Novo Lux pro 29 cestujících a 1 průvodce (případně 29 cestujících a 2 řidiče). Při kratších pojížďkách po městě může oficiálně v uličce stát 5 dalších osob. Vůz má polohovatelné do uličky výsuvné sedadla, odkládací stolek s odkládací síťkou. Díky jeho malému rozvoru je midibus neskutečně obratný. Nebude mít tedy problém s uličkami města či horskými stezkami. Nákladový prostor pojme průměrný počet zavazadel. V případě většího počtu zavazadel je možné připojit přívěsný vozík.