Naše Vozy

V této sekci jsou uvedena jednotlivá vozidla našeho vozového parku. Pro případné dotazy se na nás neváhejte obrátit.

 

Škoda Octavia + Škoda Citigo

Škoda Octavia Combi ve výbavě Elegence. Vůz se hodí pohodlně pro přepravu 3 (max 4) osob například na letiště či dovolenou. Její nízká spotřeba zajišťuje jednu z nejnižších cen, které můžeme nabídnout. Plus se snažíme šetřit životní prostředí prostřednictvím paliva CNG. Díky objemnému zavazadlovému prostoru si můžete s sebou vzít teoreticky cokoliv. Octavia je vybavena tažným zařízením do celkové hmotnosti 1400Kg.

Vůz Škoda Citigo se hodí pro krátké přepravy 1 až 3 osob. Díky CNG palivu a nízké spotřebě zajišťuje opět jednu z nejnižších cen.

Octavia

VW Passat

VW Passat ve výbavě Elegence. Tento vůz se hodí pohodlně pro přepravu 3 (max 4) osob například na letiště či dovolenou. Nízká spotřeba a palivo CNG zajišťuje jednu z nejnižších cen a zároveň ekologičtější pocit z jízdy. Díky objemnému zavazadlovému prostoru si můžete s sebou vzít teoreticky cokoliv.

Mercedes Benz Viano

Mercedes Benz Viano

Mercedes Benz Viano. 7 pohodlných míst k sezení zaručují polohovatelné sedačky pro jednotlivé pasažéry. Do zadní části vozu je zavedena automatická klimatizace, která je schopna ve voze navodit pocit Arktického počasí. K pohodlí dále přispívá výklopný LCD monitor s vlastním DVD přehrávačem, dálkovým ovládáním a dvěmi bezdrátovými sluchátky. V zadní části vozu je taktéž nainstalována zásuvka na 12V, stejně jako v zavazadlovém prostoru na ledničku. I v tomto případě zbývá ve vozidle dostatečný prostor na zavazadla. V případě potřeby je vozidlo vybaveno tažným zařízením do hmotnosti 2000Kg.

Autobus

Mercedes Benz Vito

Nabízí 8 míst k sezení pro jednotlivé pasažéry. Do zadní části vozu je zavedena automatická klimatizace. I v tomto případě zbývá ve vozidle dostatečný prostor na zavazadla. V případě potřeby je vozidlo vybaveno tažným zařízením do hmotnosti 2500Kg.

Vito

Mercedes Benz Sprinter

Nabízí 8 míst velmi pohodlných míst k sezení, posuvné dveře a ulička usnadňují nástup. Do zadní části vozu je zavedena klimatizace i nezávislé topení. Vozidlo naskýtá velký zavazadlový prostor. V případě potřeby je vozidlo vybaveno tažným zařízením do hmotnosti 2000Kg.

Sprinter

Minibus Mercedes Sprinter 1

Minibus Mercedes Sprinter pro 20 osob + řidič (v případě delších tras 19 osob + 2 řidiči) v tříhvězdičkovém vybavení s polohovatelnými do uličky výsuvnými sedadli, klimatizací, stropním monitorem na přehrávání všech formátů Videí. V případě obsazení 16ti osob je možné poslední řadu sedadel zvednout a vznikne velký nákladový prostor (není nutné brát vozík na zavazadla). Minibus je možno využít na všechny typi akcí od výletů až po svatby (na přání vyzdobíme). Minibus disponuje tažným zařízením až do hmotnosti 2.000kg.

Autobus

Minibus Mercedes Sprinter 2

Minibus Mercedes Sprinter pro 20 osob + řidič (v případě delších tras 19 osob + 2 řidiči) v čtyřhvězdičkovém vybavení s polohovatelnými, do uličky výsuvnými sedadly, klimatizací s rozvodem nad každé sedadlo, čtecími lampičkami, nabíjecími USB porty, stropním monitorem pro přehrávání všech formátů videí. Nákladový prostor je dostatečný pro transfery na letiště či krátké dovolené. Minibus je možno využít na všechny typy akcí, od výletů až po svatby (na přání vyzdobíme). V případě většího počtu zavazadel disponuje minibus tažným zařízením až do hmotnosti 2.000kg .

Vozový park